Utworzono dnia 07.01.2024

VIII GMINNY FESTIWAL TALENTÓW

podsumowanie udziału uczniów naszej szkoły

W tegorocznej edycji VIII Gminnego Festiwalu Talentów zostali nagrodzeni nasi uczniowie. Serdecznie im gratulujemy i chwalimy się Państwu. Trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój.

Kategoria plastyczna - talent - Izabela Stęplowska

Kategoria plastyczna - wyróżnienia – Lilianna Morawska, Paweł Stęplowski

Kategoria muzyczna - I miejsce w kategorii młodzieżowej młodszej – Alan Knyszyński

Kategoria literacka – talent poetycki - Lilianna Morawska, Emilia Sabiszewska

Kategoria literacka - wyróżnienia w kategorii  poetyckiej - Izabela Stęplowska, Alicja Sabiszewska

Kategoria literacka - wyróżnienia w kategorii proza – Zuzanna Szostka, Oliwia Grzegorzewska

Kategoria recytatorska – wyróżnienie – Alan Knyszyński

Tytuł multitalentu trafił w ręce Izabeli Stęplowskiej, Lilanny Morawskiej i Alana Knyszyńskiego.

Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali naszych uczniów do występów i zmobilizowali do dodatkowej pracy, paniom Agnieszce Nowak, Aleksandrze Milanowskiej i Małgorzacie Klain oraz panu Piotrowi Schaeferowi.

Nagrody zostały wręczone dnia 14 grudnia 2023r. w Gminny Ośrodku Kultury w Gardei, gdzie odbył się finał  VIII Gminnego Festiwalu Talentów. Organizatorami tegorocznej edycji była inicjatywa lokalna zrealizowana przy współpracy społeczności szkolnej w Otłowcu, pod czujnym okiem pomysłodawcy wydarzenia – pani Doroty Kurjata.

Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w realizację projektu  za czas pełen twórczych działań, inspirujących spotkań i dobrej zabawy. Być może do zobaczenia za rok na twórczym szlaku.

Przedsięwzięcie nie było by możliwe bez wsparcia Wójta Gminy Gardeja pana Kazimierza Kwiatkowskiego oraz zostało dofinansowane ze środków „Działaj Lokalnie XI” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Fundacji Filantropijnej Projekt w Kwidzynie.

Info. D. Kurjata

Foto. P. Schaefer / P. Stęplowski