Coraz bliżej święta...

Utworzono dnia 18.12.2020

Na zdjęciu pięknie prezentuje się świąteczna sceneria, z choinką w tle. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz z I klasy , ubrane w „mikołajkowe” stroje zadowolone z występu, dumnie pozują z otrzymanymi upominkami . Panie organizatorki: Anna Rogowska oraz Agnieszka Nowak wraz z naszym akordeonistą - Jarosławem Guzem także stoją wśród swoich „małych skrzatów”. Również Pani Dyrektor - Małgorzata Zaremba jest wśród nas, bardzo zadowolona z występu oraz wychowawczyni klasy I-Marta Schaefer.

Szymon oraz Weronika - dzieci z I klasy, w otoczeniu przedszkolaków, ubrane w mikołajkowe czapeczki, wypowiadają pierwsze słowa, witając wszystkich gości na przedstawieniu. W tle widać piękną dekorację świąteczną z choinkami oraz reniferami, przystrojoną światełkami.

Wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego - Anna Rogowska wraz ze swoimi przedszkolakami, które otaczają żłobek z Jezusem. W tle widać wspaniałą dekorację świąteczną, wprowadzająca każdego w magiczny nastrój.

Organizatorki tego wspaniałego wydarzenia: Agnieszka Nowak oraz Anna Rogowska witają wszystkich na przedstawieniu, w oddali siedzą dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz „pierwszaki” troszeczkę denerwujące się przed występem. Sceneria z błyszczącą choinką w tle, aniołami zrobionymi przez dzieci, świecącą gwiazdą, wprowadzają w świąteczny klimat. Na zdjęciu również można dostrzec żłobek Jezusa.