INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016-2017

Utworzono dnia 11.09.2016

Obecny rok szkolny rozpoczęliśmy pod hasłem „Rok Otwartej Szkoły.”Uczniowie, nauczyciele  i przybyli rodzice zgromadzili się na głównym holu szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru został odśpiewany hymn szkoły. W związku z  rocznicą wybuchu II wojny światowej, minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych i pomordowanych za wolną i niepodległą Polskę.
Następnie głos zabrała dyrektor szkoły – Małgorzata Zaremba, która powitała wszystkich serdecznie. Pani dyrektor poinformowała uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie przedstawiła zatrudnionych nauczycieli oraz pogratulowała naszym wspaniałym nauczycielom pani mgr Marcie Schaefer Jubileuszu 30 lecia pracy oraz panu mgr Piotrowi Majewskiemu 25 lecia pracy. Po  tym wystąpieniu słowa do uczniów  i nauczycieli oraz rodziców skierował wójt gminy Gardeja, który wręczył „ Pierwszoklasistom”    i Przedszkolakom wyprawki. Życzył wszystkim uczniom radości, nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci. Natomiast   naszej Pani dyrektor  życzył sukcesów w obecnej kadencji. Przypomnijmy, iż w lipcu odbył się konkurs na dyrektora szkoły w wyniku którego Wójt powierzył stanowisko dyrektora naszej szkoły  - pani Zaremba.  Obecnością zaszczyciła nas pełnomocnik do spraw oświaty – pani Kensicka Knyblewska Małgorzata oraz Prezes GS Gardeja Jędzewicz Roman wraz z wiceprezesem GS Gardeja Gawrońskim Wiesławem. Gminna Spółdzielnia jest przedstawicielem Azoty Puławy - sponsora wyprawek i stąd zaszczyt przybycia szanownych gości.
Następnie cała społeczność szkolna zaśpiewała hymn szkoły, po której dyrektor przekazała zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Inauguracja roku szkolnego

Utworzono dnia 21.09.2016, 09:58